Sesja ślubna Natalii i Karola

16 października 2018
sesja ślubna warszawa

Hej! Dziś prezentuję Wam jeden z moich ostatnich plenerów ślubnych. Tym razem zabrałam Parę Młodą do lasu, który znajduje się nieopodal mojego domu w Warszawie.

Mieszkanie przy lesie, szczególnie w tak dużym mieście jak Warszawa, ma bardzo plusów! Kiedy chcę uciec od odgłosów miasta i jego szarych budynków, a także po prostu się wyłączyć psychicznie – zakładam buty, wychodzę z domu… i jestem 🙂 Jeśli zastanawiacie się, gdzie poszukać swojego miejsca na dłużej, a tak, jak ja, uwielbiacie przyrodę – polecam taką opcję z całego serca.

Natalia i Karol przyjechali do mnie na zdjęcia z Wyszkowa. Szybko złapaliśmy dobry kontakt i sesja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Byliśmy trochę nastawieni na to, że słońce będzie przebijało przez liście drzew, ale pogoda trochę nam spłatała figla… Ale kto powiedział, że pięknych zdjęć ślubnych nie można zrobić w pochmurny dzień?! Wystarczy trochę zmienić koncepcję i podejść do tematu z innej strony, mieć dobre nastawienie i mamy piękną sesję ślubną. Dobre zdjęcia można uzyskać nie tylko z zachodem słońca (chociaż ich fanką pozostanę chyba już do końca życia ;)).

Zostaw swój komentarz