Ceremonia ślubna w Warszawie

29 października 2018

Ślub Zuzy i Michała odbył się w Boże Ciało – czyli w czwartek. Na tę nietypową datę pary decydują się coraz częściej. Dla mnie jako fotografa to oczywiście żaden problem 🙂

Rustykalny ślub z kolorach bieli i zieleni, Para Młoda zdecydowała się wziąć w przepięknym kościele na Placu Zbawiciela. Chyba żadne miejsce w Warszawie nie ma tak niesamowitego klimatu, prawda?

Czuć trochę tę hipsterską aurę, ale myślę, że ani Parze Młodej, ani mnie, ani gościom to nie przeszkadzało – przeciwnie! Miejsce dodało ceremonii uroku.

Poznanie Zuzy i Michała było dla mnie niesamowitą przygodą, ponieważ ich styl i lekkość podczas składania sobie małżeńskiej przysięgi bardzo mi odpowiada – czuć luz, miłość i prawdziwość. Wszystkie te cechy pokazują całymi sobą – wiecie, że Zuza sama przygotowała swój wianek? <3

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się w podobnej formie – ta Para Młoda to zdecydowanie dusze artystyczne… całkiem jak ja! 😉 (Michał gra w zespole Dziady Kazimierskie! Wpadajcie na ich koncerty! :D)

Obejrzyjcie zdjęcia z tej wspaniałej ceremonii udekorowanej obecnością ludowego zespołu tanecznego!

 

 

Zostaw swój komentarz