Gosia & Zdenek na plaży Mjelle w północnej Norwegii

19 sierpnia 2019
sesja ciążowa

„No chodź, zabiorę Cię i pokażę trochę magii”… 😉

Sesja ciążowa wielu z Was kojarzy się ze zdjęciami brzuszka, układaniem na nim rąk, z dziecięcymi gadżetami, itp. Dla mnie natomiast najważniejsze są emocje, kobieca sensualność, Wasza radość z oczekiwania na dziecko, a także najważniejsza: miłość! – do siebie i do maluszka, na którego czekacie i który wywróci Wasze życie do góry nogami.

Mimo że jestem przekonana, że podstawą pięknych zdjęć są uczucia i to, co dzieje się między Wami to chętnie ruszam tam, gdzie czekają na nas także wyjątkowe widoki. Dlatego, jeśli chcecie wybrać w jakieś wyjątkowe miejsce to musicie być świadomi, że… ja już pakuję plecak 😀 Chętnie zabiorę się z Wami do miejsca, które będzie tłem Waszej miłości.

Nie jest też oczywiście zaskoczeniem, ani żadną tajemnicą, że to kobiety namawiają swoich mężczyzn na sesję. Panowie są czasami troszkę sceptycznie nastawieni i bardziej zestresowani, ale szybko udaje mi się ich pozytywnie zaskoczyć i znaleźć wspólny język. Przy sesji brzuszkowej, podobniej jak przy narzeczeńskiej, pary często się boją, że fotograf będzie wymagał pozowania, urody modelki i modela, wyluzowania, doświadczenia. Często trafiają do mnie pary, które są na sesji pierwszy raz i nie wiedzą, jak się zachować. Jestem dla Was nie tylko po to, żeby uwiecznić Was i Waszą miłość na zdjęciach, ale także po to, abyście dobrze się przy mnie czuli i żeby Wami trochę pokierować 🙂 Dlatego nie bójcie się i śmiało zapisujcie się na sesję, a ja obiecuję Wam, że będzie super!

 

sesja brzuszkowa warszawa    sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja ciążowa   sesja ciążowasesja ciążowa

Zostaw swój komentarz