Leśna sesja z Darią

14 listopada 2018

 

Poznajcie Darię – z Darią spędziłam 3 lata na studiach licencjackich (studiowałyśmy fotografię na Uniwersytecie Warszawskim), a dziwnym trafem tak mało było okazji do zrobienia fajnej sesji! 🙂 Mimo że mam ją na kilku zdjęciach ze studenckich lat, to pierwszy raz umówiłyśmy się na zdjęciach poza murami uczelni (trzeba nam było 2 lat, żeby to nadrobić!)

A że obie uwielbiamy naturę, a las to nasz drugi dom… innej opcji na scenerię w tym przypadku nie widziałam! Ja, na szczęście, las mam bardzo blisko od mieszkania – wystarczy, że wyjdę z bloku i przejdę kilka kroków w prawo lub lewo! Mieszkanie między lasami to coś niesamowitego.

Wspominałam już, że uwielbiam fotografię portretową? Nigdy nie przestanie mnie fascynować to, ile można zobaczyć w człowieku, patrząc przez wizjer… i jak ten obraz różni się od tego, który mamy na co dzień. A potem wystarczy nacisnąć spust migawki i zatrzymać te ulotne chwile…

 

A Wy jakie zdjęcia lubicie najbardziej? Ślubne, portretowe, a może sesje rodzinne? Wykonane w studiu, plenerze, a może na swoim gruncie – czyli w swoim mieszkaniu? Dajcie znać w komentarzach!

A teraz zostawiam Was z klimatycznymi zdjęciami z ulubioną wiedźmą 😉

 

     

 

Zostaw swój komentarz