Przejdź do treści

Ewelina Dalecka Fotografia

O mnie

Cześć, jestem Ewelina i czekam na opowiedzenie Waszej historii.
Fotografią zajmuję się od 10 lat i odkąd pamiętam uwielbiam obserwować ludzi, szczególnie, kiedy dzielą swoje szczęście z rodziną i przyjaciółmi. Fotografowanie tych emocji daje mi ogromną satysfakcję, szczególnie kiedy widzę Wasze uśmiechnięte twarze podczas oglądania siebie i swoich bliskich na zdjęciach, które dla Was wykonałam. Dzięki tym fotografiom macie możliwość przypomnieć sobie te dobre momenty i poczuć je raz jeszcze – i już zawsze kiedy będziecie mieli na to ochotę.
Na co dzień odwiedzam z aparatem rodziny w ich domach lub zabieram w urokliwe miejsca w okolicach Warszawy. Zawsze jestem chętna na odwiedzenie Was w innych miastach, także poza granicami Polski. Podróże to obok fotografii moja ogromna pasja – często te pasje łączę w jedno, bo największą frajdę sprawia mi podróżowanie z aparatem w ręce i fotografowanie ulicznego zgiełku, natury i wszystkiego, co dla mnie nowe i nieznane.
Jestem absolwentką fotografii prasowej, reklamowej i wydawniczej na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Studia upewniły mnie w tym, że fotografia to jest właśnie to, czym chcę się zajmować zawodowo, a także dały możliwość szerszego spojrzenia na fotografię z punktu widzenia artystycznego, reportażowego czy komercyjnego. Może się wydawać, że umiejętność fotografowania to tylko wyczucie, zmysł i talent do naciśnięcia spustu migawki w odpowiednim momencie. Studia nauczyły mnie między innymi, że fotografią można wyrażać siebie, układać historie z poszczególnych klatek czy przekazywać słowa i treści obrazem.
Jeśli masz do mnie jakieś pytania,